Ponúkame


Okrem závodného stravovania pre zamestnancov firiem, organizácií a úradov máme skúsenosti aj so zabezpečovaním dovozu čerstvej teplej stravy pre dôchodcov, a to aj v blízkom okolí Banskej Bystrice. Telefonicky sa môžete informovať, či je možnosť dovozu obedov aj na Vami zvolenú adresu.
Minimálny počet odobratých obedov mesačne je 12.

V prípade firemných akcií, koncoročných akcií osláv a rautov Vám dokážeme zabezpečiť obložené chlebíčky, studené a teplé obložené misy, pečené prasiatka, domáce jaterničky a klobásky či ovocné misy – všetko podľa Vašich individuálnych prianí, v prípade záujmu všetko privezieme v určenú hodinu na Vami určené miesto.

Ďalej Vám ponúkame domáce parené knedle 1kg za 2,00.-€, s možnosťou odberu každý piatok. Prípadný záujem je potrebné nahlásiť vopred na uvedených telefónnych číslach v kolónke kontakty.

Cena stravnej jednotky, dovoz stravy v jednorázových zatavených termoobaloch, alebo varniciach pre firmy platí cena 4,50.-€ bez DPH (5,40.-€ s DPH) za stravnú jednotku. Pre dôchodcov predstavuje cena stravnej jednotky v prípade dovozu stravy v jednorázových zatavených termoobaloch sumu 4,34.-€ bez DPH (5,20.-€ s DPH).

Prosíme o nahlásenie Vašej objednávky stravy deň vopred od 13:30h do 15.00h a len vo výnimočnom prípade do 8.30h aktuálneho dňa, po 8.30h sa môže stať, že bude k dispozícii už len menu č.1. Telefónne číslo pre nahlasovanie stravy: 048/414 52 05, 0904/145 207.Ďakujeme!